Shayla Gasca STAFF WRITER $130 for a math textbook. $80 for a lab workbook. $20 for the semester’s parking pass. And, of course, the $552 for 12-unit tuition. After spending what is often over $1,000 many students may be worried […]
0
1.1K Views
0